روایتی دیگر از داستان خیانت فرزاد جوادی ، جمال هاشمی

روایتی دیگر از داستان خیانت فرزاد جوادی ، جمال هاشمی


http://4.bp.blogspot.com/_-4t5erPGGrs/SVKxrUl-4hI/AAAAAAAAA2k/-SThrL610DU/s400/adg7s0.jpg

دو خود فروخته صورت های خود را در پشت نقاب نقادی پنهان نموده و میهن خویش را به پست ترین واژه ها می آلایند .

فرزاد جوادی ( وطن فروش ) و جمال هاشمی ( تازی ) می کوشند ایران را با تمام بزرگی و دانشی که به جهان هدیه نموده را در پای سرزمین تاریکی غرب قربانی می کنند . کارگردانی این کار شوم بر عهده (( رادیو فرانسه )) است دستگاه سخن پراکنی دولت سارکوزی که تشت رسوایش مدتهاست بر زمین افتاده است .

این دو می گویند : چطور ممکن است که بمب اتم در هیروشیما بیفتد و یا در شهرهای ترز و هامبورگ چند هزار بمب بیفتد و باز هم کتابها و آثار نیاکان ژاپن و آلمان باقی می ماند ! و اما چطور در ایران با حمله اعراب همه چیز نابود شده است ؟!!!

اینان براستی در پای درس سفسطه گران یونانی نشسته اند . آخر این چه قیاسی ست  مگر این سه شهر به معنای کل این کشورهاست ! مگر 50 سال پیش با 1400 سال پیش قابل قیاس است ! مگر اندک کتابهای دست نوشته آن زمان با وجود میلیونها کتاب در دست مردم به مدد صنعت چاپ قابل قیاس است ؟! . مگر دو شهر ایرانی تصرف شد ؟ و یا نابود شد ؟نخیر ایران حداقل به مدت دو قرن در حالی که کوچکترین اسباب حفاظت از تاریخ و علوم نیاکان خود را نداشت و بابت هر کتاب باید جانی می پرداخت و کتابخانه هایش ، هم به مدد فهم پایین تازیان در آتش سوخت .

از این بحث بگذریم شما گفتید پور سینا و یا فردوسی و غیره مربوط به عهد اسلامی هستند و در واقع هدیه اعراب به ما هستند . یعنی شما فر و بزرگی ایرانیان را پس از یک وقفه 300 ساله ، هدیه اعراب به ایرانیان می دانید اعرابی که دختر و پسر این مملکت را به کنیزی و نوکری بردند  ! تف به آن بی غیرتی تان  !

پس بگوید رشد ایران پس از مغول هدیه مغول است و ظهور نادر شاه افشار هدیه محمود و اشرف افغان !

http://clendening.kumc.edu/dc/rm/a_172pa.jpg

اگر ابن سینا کتاب می نویسد و اگر فردوسی شاهنامه گران سنگ را .

همه برگرفته از اندک نسخ برجای مانده از گذشتگان است چطور شما نام خدای نامه را نشنیده اید؟! که ماحصل تجربه پیشینیان است و فردوسی در 75 هزار بیت آن را منعکس می کند .

http://4.bp.blogspot.com/_jZWOWgzTFhY/SCrB2sgxkPI/AAAAAAAADXg/v9elYMvPq_A/s400/Ferdawsi-Sorayesh.jpg

ابن سینا و فردوسی اگر کتابی دارند در واقع جمع آوری همان اندک نوشته های باقی مانده از نیاکان ماست و اگر خیام و بیرونی آن خدمات و مطالب جاودانه را می نگارند برگرفته از خرد و محصول برجای مانده پیش از حمله اعراب است . علم ناگهانی نیست تمام نوشته های آنان هم کشف نیست که جمع آوری اطلاعات است . و بعضا در این بین نبوغی همچون به نظم آوری فردوسی هم داشته اند اما ریشه همان ریشه باستان است که شما منکر آنید.

شما که لاف یونان و روم را می زنید بگویید ببینم این قدر ما را متهم به تنها در اختیار داشتن سنگ نوشته ها می کنید و یونانیان را از بانیان مکتوب کاغذی !!!  بفرمایید ببینم دست نوشته های سقراط ، ارسطو و افلاطون کجاست ؟!

بگویید ببینم نوشته های دژیون و هردوت کجاست ؟

اتفاقا شما هستید که همین سنگ نوشته ها را ندارید !...

برای نمونه باید گفت  که الواح خشتی ما را که آمریکایی ها پس نمی دهند چون می دانند یکی از ارزشمندترین آثار تاریخی را در اختیار دارند به این قسمت از گزارش «آسوشیتد‌پرس» توجه کنید : این الواح، یادگار مردمی هستند که امپراطوری آن‌ها، زمانی تنها امپراطوری این کره‌ی خاکی بوده و علاوه بر ایران، بخش‌هایی از هندوستان، ترکیه و مصر فعلی را نیز تحت حاکمیت خود داشته است. حال با گذشت سال‌ها از کشف این الواح و انتقال آن‌ها به آمریکا برای مطالعات علمی، معلوم نیست که چه سرنوشتی در انتظار الواح گلی هخامنشی است.


آقایان جوادی و هاشمی شما عقده و دردتان فراتر از این حرفهاست فرزاد جوادی سست عنصر این جا ایران است نه یک کشور بدوی و عقب افتاده ، اینجا یا حرف نزن و یا اگر زدی پایش بایست و از این و آن کمک و یاری نخواه! که بله به من حرفهای رکیک می زنند از من حمایت کنید ! . شما غلط می کنید که تاریخ ایران را به نام اعراب بدوی ضرب می زنید .

جمال هاشمی دروغگو مگر در دوران ساسانیان حکیمی همانند بزرگمهر ( بوذرجمهر ) ما نداشته ایم ؟! که اسم آن را لاک می گیری ! از انوشیروان یاد می کنی و بزرگمهر را نمی بینی ؟!. جناب کافیست نام بزرگمهر را سرچ کنی تا صدها نصیحت او را در سایت های جوانان ایرانی بخوانی ...

http://www.rfi.fr/actufa/images/109/hashemi.gif

جمال هاشمی

 

و ببینی که او زنده است او جاری است و این فر ایرانیان است که تو و امثال تو سعی در نابود کردن آن را دارید .

می خواهید بگوید پیش از اسلام اصلا ایران حکیمی نداشته فکر کردی دهانت را برای بچه ها باز و بسته می کنی !

برای ضد ایرانی بودن تو همین بس که مدارس نظامیه که از ابتکارات خواجه نظام الملک برای اعتلای ایرانیان بود را تخطئه و بی ارزش می پنداری و ابومسلم و بابک خرمدین را آدمهایی بی مقدار و خونریز معرفی می کنی . یعقوب لیث را دزد می نامی ... شرف ایرانی تو کجاست ؟! کسانی که بر علیه دستگاه خلیفه جنگیدند را به ریشخند می گیری و اسم این را می گذاری چه ؟؟؟

شما هیچ حرفی برای گفتن ندارید جز پرده دری و رجز خوانی برای خوش آیند اجنبی . اسم کارتان را گذاشته اید نقد !

فکر می کنید کاشف هستید ؟ فکر می کنید عوام و وخاص این مملکت خر هستند و شما پیشوا !

این جا ایران است سرزمین نجیب زادگان و شما در سرزمین غرب ، آنجایی که درس های سفسطه آمیز می دهند و ماکیاول که خود شیطان است را پرورش می دهند ...

امروز شما به ساموئل هانتینگتون با جنگ تمدنهایش می بالید و ما به ارد بزرگ و آرمان نامه اش ....

ما به کمک به کشورهای دیگر می بالیم و شما به استعمارتان

ما بزرگترین کشور پناهجویانیم و شما پناهگاه غارتگران کشورها

ما بدنبال گرفتن حقوق ملی و میهنی خود هستیم و شما مانع آن در سازمانهای استعماریتان

و سخن آخر به سیاستگذار رادیو فرانسه :

« ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه تست// عرض خود میبری و زحمت ما میداری » ...

 

جعفر معروفی

 

 

 

http://dl.p30on.googlepages.com/firdowsi1.jpg

 

 

 

/ 3 نظر / 45 بازدید
ط

بابا اینها این چیز را میگویند واینطور کار ها را میکنند تاقلب من و شمای ایرانی را به درد بیاورند وما رادر دنیا تحقیر کنند شما دیگه لطفا به این کار های اینا دامن نزن که باعث ناراحتی میشه واعصاب ادم رو واقعا خورد می کنه دل ادم میسوزه واقعا اخه اینا سگ کی هستند که تو حرف اینا رو منعکس میکنی مگه دانشمند ومورخ توی دنیا کمند کهکه حقیقت رو بدونند تامثل این دونفر بیسواد مزدور ناشناس این حرفا رومیزنند خودت رو ناراحت میکنی

شیما

چقدر فحاشی کردید و ارزش علمی را پایین اوردید

اشرفی

ای قربون اون دهنت0 بر وطن فروش وهر چی ادم بی غیرت وبی تعصبه لعنت